Zamówiłbym
ale...

Podoba mi się ten projekt ale:Skontaktujemy się z Tobą
możliwie szybko.

Henryk II 185 m²

Cena projektu: 3100 PLN 3000 PLN

Przejdź do zamówienia

Projekt domu Henryk II - Podstawowe dane:

Powierzchnia użytkowa: 185,33 m²
+ Powierzchnia garażu: 36,82 m²
Powierzchnia zabudowy: 162,18 m²
Kubatura: 1084,89 m³
Wysokość w kalenicy: 8,1 m
Kąt nachylenia dachu: 35º
Powierzchnia dachu: 223,0 m²
Min. wymiary działki: 26,8 x 18,5 m

Projekt domu Henryk II – Opis:

PROJEKT DOMU HENRYK II jest to projekt niepodpiwniczonego, parterowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego z użytkowym poddaszem oraz dwustanowiskowym garażem. Na parterze zlokalizowano: wiatrołap, hol, kuchnię, spiżarnię, jadalnię z pokojem dziennym, gabinet, pom. pomocnicze, łazienkę, kotłownię, garaż. Na poddaszu znajdują się: hol, cztery sypialnie, łazienka, pralnia z garderobą. Projekt domu HENRYK II jest wolnostojącym budynkiem jednorodzinnym przeznaczonym dla 5-6 osobowej rodzinny.

Projektowany budynek jednorodzinny jest wyraźnie podzielony na trzy strefy funkcjonalne. Pierwszą strefę stanowi strefa dzienna zlokalizowana w parterze budynku w skład której wchodzą pomieszczenia takie jak: półotwarta kuchnia z wydzieloną spiżarnią, pokój dzienny z jadalnią, gabinet z bezpośrednim wyjściem na taras, hol z którego jest dostęp do łazienki i pomieszczenia pomocniczego. Druga strefa to tzw. strefa nocna znajdująca się na poddaszu połączonego z parterem schodami. Do strefy nocnej należą takie pomieszczenia jak: cztery sypialnie, ogólnodostępna łazienka, garderoba z pralnią. Do wszystkich pomieszczeń dostęp jest z holu. Do Trzeciej strefy możemy zaliczyć garaż z którego jest bezpośredni dostęp do pomieszczenia kotłowni. Strefa pierwsza z trzecia połączona jest wiatrołapem. Całość stanowi czysty i czytelny układ funkcjonalny.

Projektowany obiekt jest dwu-bryłowy. Podstawowa bryła ma dwuspadowy dach o kącie nachylenia połaci dachowej 35° z którego wychodzą lukarny mające dach o tym samym kącie. Drugi element stanowi dostawiony do bryły podstawowej garaż z dwuspadowym dachem. Długość elewacji frontowej to 18,71 m a wysokość kalenicy w najwyższym punkcie to 8,03m, mierząc od poziomu wykończonej podłogi parteru budynku. Budynek swą formą architektoniczną nawiązuje do tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej.

Projekt domu Henryk II – technologia wykonania:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Stropy żelbetowe wylewane. Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Projekt domu Henryk II - Rzuty:

1. Hol wejściowy 5,2 m²
2. Komunikacja 11,4 m²
3. Pokój dzienny + jadalnia 24,7 m²
4. Kuchnia 17,1 m²
5. Spiżarnia 1,8 m²
6. Pom. pomocnicze 1,8 m²
7. Gabinet 10,3 m²
8. Łazienka 3,7 m²
9. Kotłownia 4,4 m²
10. Garaż 23,4 m²
11. Taras front 8,2 m²
11. Taras ogród 25,2 m²
Zobacz szczegółowy rzut
1. Komunikacja 12,7 m²
2. Sypialnia 1 16 m²
(19 m²)
3. Sypialnia 2 16,9 m²
(19,8 m²)
4. Łazienka 8,2 m²
(8,6 m²)
5. Pralnia + Garderoba 6,6 m²
(8,5 m²)
6. Sypialnia 3 19,1 m²
(24,2 m²)
7. Sypialnia 4 14,8 m²
(15,6 m²)
8. Balkon 2,7 m²

*powierzchnia użytkowa poddaszy liczona jest w następujący sposób:100% dla pomieszczeń o wysokosci powyżej 2,2m, 50% dla pomieszczeń o wysokości od 1,4m do 2,2m. Powierzchnia poniżej 1,4m nie uwzględnia się. W nawiasach zostały podane powierzhnie po obrysie podłogi pomieszczenia.

Zobacz szczegółowy rzut

Projekt domu Henryk II - Działka:

Minimalne wymiary działki aby zrealizować projekt domu gotowego Henryk II to: 26,8 x 18,5 m2.

Projekt domu Henryk II - Elewacje:

Nowoczesna i ciekawa bryła domu – z pięknymi elementami architektonicznymi od strony ogrodu – to najkrótsza charakterystyka projektu domu gotowego Henryk II.

Projekt domu Henryk II - Koszty:

Podane koszty mają charakter szacunkowy – i mogą różnić się w zależności od sposobu i lokalizacji realizowanej inwestycji, są jednak wyliczone rzetelnie na podstawie projektu domu. Koszt podajemy szacunkowo, ponieważ realny koszt budowy będzie różny w zależności od województwa, w którym realizowana będzie budowa ale również w zależności od sposobu realizacji budowy (systemem zleconym lub gospodarczym).

Koszt budowy domu wg projektu domu Henryk II wynosi szacunkowo:

– stand surowy zamknięty: od 266 000 netto
– stan deweloperski: od 422 000 netto

Przy składaniu zamówienia na projekt domu istnieje możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu. Dodatkowy koszt takiego opracowania wynosi od 400 do 600 zł brutto. Zamawiając projekt wystarczy zgłosić chęć zamówienia kosztorysu (wpisując to w polu „komentarz”).

 

Projekt domu Henryk II – energooszczędność:

Projekt domu Henryk II – technologia wykonania:

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2017.

Wszystkie projekty zamówione od 2015 zawierają charakterystykę obliczaną zgodnie z nową metodologią.

Projekt domu Henryk II - Do pobrania:

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "http://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "http://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }