Zamówiłbym
ale...

Podoba mi się ten projekt ale:Skontaktujemy się z Tobą
możliwie szybko.

Wiktor 187 m²

Cena projektu: 3100 PLN 3000 PLN

Przejdź do zamówienia

Projekt domu Wiktor - Podstawowe dane:

Powierzchnia użytkowa: 187,60 m²
+ Powierzchnia garażu: 20,3 m²
Powierzchnia zabudowy: 152,7 m²
Kubatura: 885,5 m³
Wysokość w kalenicy: 7,7 m
Kąt nachylenia dachu: 35º
Powierzchnia dachu: 257,4 m²
Min. wymiary działki: 24,2 x 18,5 m

 

  • Projekt domu Wiktor - wizualizacja zewnętrzna
  • Projekt domu Wiktor - wizualizacja zewnętrzna

Projekt domu Wiktor – Opis:

WIKTOR to projekt domu jednorodzinnego o dużych gabarytach. Projekt jest ciekawy i nieszablonowy, o nowatorskiej i odważnej architekturze, co sprawia, że budynek ładnie komponuje się w każdym otoczeniu. Przestronne wnętrze pełne otwartych i jasnych przestrzenie wyposażone jest w antresolę co nadaje mu lekkości i podkreśla nowoczesny charakter domu. Otwarta przestrzeń wnętrza domu pozwala na uzyskanie ciekawych i efektownych aranżacji i zastosowanie nieszablonowych rozwiązań dekoratorskich. Podział na dwie kondygnacje pozwala na ich funkcjonalne i zgodne z zastosowaniem zagospodarowanie i dzieli dom na część dziennej aktywności i nocnego wypoczynku. Projekt uzupełniają tarasy na parterze i balkon na piętrze. Dom jednorodzinny Wiktor jest idealny dla 4-5 osobowej rodziny, w skład projektu wchodzi też jednostanowiskowy garaż.

 

Projekt domu Wiktor – technologia wykonania:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Stropy żelbetowe wylewane. Więźba dachowa kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Projekt domu Wiktor - Rzuty:

1. Hol wejściowy 6,8 m²
2. Komunikacja 12,5 m²
3. Kuchnia 10,3 m²
4. Pokój dzienny + jadalnia 36,7 m²
5. Gabinet 14,7 m²
6. Pralnia 4,9 m²
7. Łazienka 3,2 m²
8. Kotłownia 7,1 m²
9. Garaż 20,3 m²
10. Taras front/betonowy 5,8 m²
11. Taras ogród/drewniany 34,6 m²
Zobacz szczegółowy rzut
1. Komunikacja 24,0 m²
2. Biblioteka 10,0 m²
3. Sypialnia 1 17,3 m² (19,6 m²)
4. Łazienka 5,4 m² (6,4 m²)
5. Sypialnia 2 17,5 m² (20,1 m²)
6. Sypialnia 3 17,2 m² (19,4 m²)
7. Balkon 3,9 m²

Powierzchnia użytkowa poddaszy liczona jest w następujący sposób: 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m; 50% dla pomieszczeń o wysokości od 1,4 m do 2,2 m. Powierzchni poniżej 1,4 m nie uwzględnia się. W nawiasach zostały podane powierzchnie po obrysie podłogi pomieszczenia.

Zobacz szczegółowy rzut

Projekt domu Wiktor - Działka:

Minimalne wymiary działki aby zrealizować projekt domu gotowego WIKTOR to: 24,2 x 18,5 m2.

Projekt domu Wiktor - Elewacje:

Znakomite połączenie drewna i elewacji tynkowej – to cecha, która wyróżni bryłę budynku zrealizowanego wg projektu domu gotowego WIKTOR.

Jeżeli szukasz ciekawego rozwiązania na duży dom – to właśnie je znalazłaś / znalazłeś.

Projekt domu Wiktor - Koszty:

Podane koszty mają charakter szacunkowy – i mogą różnić się w zależności od sposobu i lokalizacji realizowanej inwestycji, są jednak wyliczone rzetelnie na podstawie projektu domu. Koszt podajemy szacunkowo, ponieważ realny koszt budowy będzie różny w zależności od województwa, w którym realizowana będzie budowa ale również w zależności od sposobu realizacji budowy (systemem zleconym lub gospodarczym).

Koszt budowy domu wg projektu domu Wiktor wynosi szacunkowo:

– stand surowy zamknięty: od 250 000 netto
– stan deweloperski: od 395 000 netto

Przy składaniu zamówienia na projekt domu istnieje możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu. Dodatkowy koszt takiego opracowania wynosi od 400 do 600 zł brutto. Zamawiając projekt wystarczy zgłosić chęć zamówienia kosztorysu (wpisując to w polu „komentarz”).

 

Projekt domu Wiktor – energooszczędność:

Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt domu Wiktor – technologia wykonania:

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2017.

Wszystkie projekty zamówione od 2015 zawierają charakterystykę obliczaną zgodnie z nową metodologią.

Projekt domu Wiktor - Do pobrania:

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "http://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "http://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }