Zamówiłbym
ale...

Podoba mi się ten projekt ale:Skontaktujemy się z Tobą
możliwie szybko.

Wiliam VII 159 m²

Cena projektu: 2850 PLN 2750 PLN

Przejdź do zamówienia

Projekt domu Wiliam VII - Podstawowe dane:

Powierzchnia użytkowa: 159,60 m²
+ Powierzchnia garażu: 23,60 m²
Powierzchnia zabudowy: 139,60 m²
Kubatura: 916,54 m³
Wysokość w kalenicy: 7,5 m
Kąt nachylenia dachu: 35º
Powierzchnia dachu: 253,00 m²
Min. wymiary działki: 24,4 x 17,3 m

 

Projekt domu Wiliam VII – Opis:

WILIAM VII to projekt domu dedykowany 4-osobowej rodzinie. Budynek nie jest podpiwniczony i składa się z parteru, poddasza i garażu. Strop dzieli wnętrze domu na dwie strefy funkcjonalne – dzienną na parterze i sypialną na poddaszu, co pozwala na swobodne i wygodne zorganizowanie życia rodzinnego. Architektura budynku zarówno wewnątrz jaki i z zewnątrz jest przemyślana, nowatorska i zorganizowana w każdym calu, tak by zapewnić zgodne z przeznaczeniem wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej i równocześnie uzyskać ciekawy efekt wizualny. Parter jest pełen światła słonecznego za co odpowiadają duże i rozmieszczone w różnych miejscach okna. Sypialnie zlokalizowane na poddaszu pomimo skosów są przestronne, a dzięki zastosowaniu okien dachowych pełne światła. Skosy nadają górze domu rustykalnego charakteru i pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów dekoratorskich i zastosowanie różnych materiałów wykończeniowych. Tarasy i balkony z trzech stron i na różnych poziomach okalające dom umożliwiają dowolną aranżację otoczenia zewnętrznego. Dom wg tego projektu dobrze komponuje się zarówno na parceli w mieście jak i w otoczeniu wiejskim.

 

Projekt domu Wiliam VII – Technologia wykonania:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Stropy żelbetowe, wylewane. Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Projekt domu Wiliam VII - Rzuty:

1. Hol wejściowy 4,5 m²
2. Komunikacja 4,5 m²
3. Łazienka 1,7 m²
4. Gabinet 13,1 m²
5. Pom. pomocnicze 1,17 m²
6. Pokój dzienny + jadalnia 26,2 m²
7. Kuchnia 10,9 m²
8. Spiżarnia 2,3 m²
9. Kotłownia 9,5 m²
10. Garaż 23,6 m²
11. Taras ogród / drewniany 39,5 m²
12. Taras front / betonowy 8,0 m²

 

Zobacz szczegółowy rzut
1. Komunikacja 12,7 m²
2. Sypialnia 1 14,2 m²
3. Sypialnia 2 14,2 m²
4. Łazienka 8,0 m²
5. Pralnia 3,3 m²
6. Garderoba 3,7 m²
7. Pokój rekreacyjny 17,4 m²
8. Sypialnia 3 13,4 m²
9. Balkon 1 2,7 m²
10. Balkon 2 4,2 m²

Powierzchnia użytkowa poddasza liczona jest w następujący sposób: 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m; 50% dla pomieszczeń o wysokości od 1,4 m do 2,2 m. Powierzchni poniżej 1,4 m nie uwzględnia się. W nawiasach zostały podane powierzchnie po obrysie podłogi pomieszczenia.

Zobacz szczegółowy rzut

Projekt domu Wiliam VII - Działka:

Minimalne wymiary działki aby zrealizować projekt domu gotowego WILIAM VII to: 24,4 x 17,3 m.

Projekt domu Wiliam VII - Elewacje:

Nowoczesna i ciekawa bryła domu z pięknymi elementami architektonicznymi – to najkrótsza charakterystyka projektu domu gotowego Wiliam VII.

Projekt domu Wiliam VII - Koszty:

Podane koszty mają charakter szacunkowy – i mogą różnić się w zależności od sposobu i lokalizacji realizowanej inwestycji, są jednak wyliczone rzetelnie na podstawie projektu domu. Koszt podajemy szacunkowo, ponieważ realny koszt budowy będzie różny w zależności od województwa, w którym realizowana będzie budowa ale również w zależności od sposobu realizacji budowy (systemem zleconym lub gospodarczym).

Koszt budowy domu wg projektu domu Wiliam VII wynosi szacunkowo:

– stand surowy zamknięty: od 219 000 netto
– stan deweloperski: od 348 000 netto

Przy składaniu zamówienia na projekt domu istnieje możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu. Dodatkowy koszt takiego opracowania wynosi od 400 do 600 zł brutto. Zamawiając projekt wystarczy zgłosić chęć zamówienia kosztorysu (wpisując to w polu “komentarz”).

 

Projekt domu Wiliam VII – energooszczędność:

Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt domu Wiliam VII – technologia wykonania:

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2017.

Wszystkie projekty zamówione od 2015 zawierają charakterystykę obliczaną zgodnie z nową metodologią.

Projekt domu Wiliam VII - Do pobrania:

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "https://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "https://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }