Jak zamówić projekt?

Poniżej przedstawiamy graficznie proces składania zamówienia – prezentując kolejne kroki jego realizacji.

projekty domów - jak zamówić przez internetprojekty domów - jak zamówić przez internetprojekty domów - jak zamówić przez internet

Złożenie zamówienia na projekt domu katalogowego jest bardzo proste. Wystarczy odszukać wybrany projekt, wypełnić krótki formularz – dokładnie podając swoje dane i przesłać do nas klikając „ZAMAWIAM”.

Po otrzymaniu zamówienia – pracownik działu obsługi klienta skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia danych zawartych w zamówieniu i ewentualnie ustali dodatkowe szczegóły związane z realizacją.

Zamówienie uważane jest za złożone od momentu potwierdzenia przez naszego pracownika. Kontakt taki nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia – wliczając w to dni robocze.

Oznacza to, że w przypadku gdy zamówienie zostało złożone np. w sobotę – nasz pracownik skontaktuje się z Państwem najpóźniej w najbliższy dzień roboczy (poniedziałek).

 

Potwierdzenie i podsumowanie złożonego ZAMÓWIENIA jest wysyłane automatycznie e-mailem. W razie potrzeby – chętnie odpowiemy na każde pytanie, dostępni jesteśmy pod nr telefonu: 53 483 55 77.

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
projekt
Filter by Categories