Jak zamówić projekt?

Poniżej przedstawiamy graficznie proces składania zamówienia – prezentując kolejne kroki jego realizacji.

projekty domów - jak zamówić przez internetprojekty domów - jak zamówić przez internetprojekty domów - jak zamówić przez internet

Złożenie zamówienia na projekt domu katalogowego jest bardzo proste. Wystarczy odszukać wybrany projekt, wypełnić krótki formularz – dokładnie podając swoje dane i przesłać do nas klikając “ZAMAWIAM”.

Po otrzymaniu zamówienia – pracownik działu obsługi klienta skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia danych zawartych w zamówieniu i ewentualnie ustali dodatkowe szczegóły związane z realizacją.

Zamówienie uważane jest za złożone od momentu potwierdzenia przez naszego pracownika. Kontakt taki nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia – wliczając w to dni robocze.

Oznacza to, że w przypadku gdy zamówienie zostało złożone np. w sobotę – nasz pracownik skontaktuje się z Państwem najpóźniej w najbliższy dzień roboczy (poniedziałek).

 

Potwierdzenie i podsumowanie złożonego ZAMÓWIENIA jest wysyłane automatycznie e-mailem. W razie potrzeby – chętnie odpowiemy na każde pytanie, dostępni jesteśmy pod nr telefonu: 53 483 55 77.

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "https://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "https://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }