Zamówiłbym
ale...

Podoba mi się ten projekt ale:Skontaktujemy się z Tobą
możliwie szybko.

Kornelia 168 m²

Cena projektu: 3100 PLN 3000 PLN

Przejdź do zamówienia

Projekt domu Kornelia - Podstawowe dane:

Powierzchnia użytkowa: 168,50 m²
+ Powierzchnia garażu: 32,5 m²
Powierzchnia zabudowy: 167,1 m²
Kubatura: 931,6 m³
Wysokość w kalenicy: 7,45 m
Kąt nachylenia dachu: 35º
Powierzchnia dachu: 240 m²
Min. wymiary działki: 28,3 x 17,9 m

 

  • Projekt domu Kornelia - wizualizacja zewnętrzna
  • Projekt domu Kornelia - wizualizacja zewnętrzna

Projekt domu Kornelia – opis:

KORNELIA to projekt niepodpiwniczonego domu jednorodzinnego. Projekt ten pozwala na budowę stosunkowo dużego domu o którego uroku i niepowtarzalności stanowi piękna antresola. Wnętrze domu jest przestronne, a antresola, ażurowe schody i przeszklenia potęgują to wrażenie i nadają projektowi lekkości. Otwarta przestrzeń sprzyja uzyskaniu ciekawej i nietuzinkowej aranżacji wnętrza i pozwala na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań dekoratorskich i wykończeniowych. Funkcjonalnie wnętrze podzielone jest na część dzienną na parterze i część przeznaczoną do nocnego wypoczynku na piętrze, co pozwala na sprawną organizację życia codziennego i gwarantuje komfort jego uczestnikom. Brak skosów sprawia, że sypialnie zyskują dodatkową przestrzeń możliwą do dowolnego zagospodarowania. Główna sypialnia posiada wydzielone łazienkę i garderobę. Dom jednorodzinny Kornelia wpisuje się w każde otoczenie, gdyż z zewnątrz prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie, a zaprojektowane tarasy i balkony pozwalają na zorganizowanie pracy i wypoczynku na świeżym powietrzu. Projekt domu Kornelia jest dedykowany 4-6 osobowej rodzinie. Uzupełnieniem projektu jest przestronny garaż na dwa auta.

 

Projekt domu Kornelia – technologia wykonania:

Ściany dwuwarstwowe, alternatywnie z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Stropy żelbetowe, wylewane. Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Projekt domu Kornelia - Rzuty:

1. Hol wejściowy 6,4 m²
2. Komunikacja 11,8 m²
3. Kuchnia 9,5 m²
4. Pokój dzienny + jadalnia 36,5 m²
5. Gabinet 16,8 m²
6. Łazienka 4,7 m²
7. Pralnia 4,9 m²
8. Kotłownia 6,9 m²
9. Garaż 32,5 m²
10. Taras front/betonowy 4,4 m²
11. 12. Taras ogród/drewniany 41,6 m²
Zobacz szczegółowy rzut
1. Komunikacja 15,0 m²
2. Sypialnia 1 14,2 m² (16,7 m²)
3. Sypialnia 2 14,2 m² (16,7 m²)
4. Łazienka 4,6 m² (4,9 m²)
5. Garderoba 4,1 m²
6. Łazienka 5,1 m² (5,5 m²)
7. Sypialnia 3 13,8 m² (15,7 m²)
8. Balkon 3,8 m²
9. Taras 16,1 m²

Powierzchnia użytkowa poddasza liczona jest w następujący sposób: 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m; 50% dla pomieszczeń o wysokości od 1,4 m do 2,2 m. Powierzchni poniżej 1,4 m nie uwzględnia się. W nawiasach zostały podane powierzchnie po obrysie podłogi pomieszczenia.

Zobacz szczegółowy rzut

Projekt domu Kornelia - Działka:

Aby wybudować dom wg projektu gotowego KORNELIA – potrzebna jest działka o minimalnych wymiarach: 28,3 x 17,9 m.

Projekt domu Kornelia - Elewacje:

Cechą charakterystyczną domu, który zostanie zrealizowany na podstawie projektu gotowego KORNELIA – będzie nowoczesna, odważna i jednocześnie pełna uroku bryła.

Projekt domu Kornelia - Koszty:

Projekt domu Kornelia – szacunkowe koszty:

Podane koszty mają charakter szacunkowy – i mogą różnić się w zależności od sposobu i lokalizacji realizowanej inwestycji, są jednak wyliczone rzetelnie na podstawie projektu domu. Koszt podajemy szacunkowo, ponieważ realny koszt budowy będzie różny w zależności od województwa, w którym realizowana będzie budowa ale również w zależności od sposobu realizacji budowy (systemem zleconym lub gospodarczym).

Koszt budowy domu wg projektu domu Kornelia wynosi szacunkowo:

– stand surowy zamknięty: od 236 000 netto
– stan deweloperski: od 374 000 netto

Przy składaniu zamówienia na projekt domu istnieje możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu. Dodatkowy koszt takiego opracowania wynosi od 400 do 600 zł brutto. Zamawiając projekt wystarczy zgłosić chęć zamówienia kosztorysu (wpisując to w polu “komentarz”).

Projekt domu Kornelia – energooszczędność:

Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt domu Kornelia – technologia wykonania:

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2017.

Wszystkie projekty zamówione od 2015 zawierają charakterystykę obliczaną zgodnie z nową metodologią.

Projekt domu Kornelia - Do pobrania:

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "https://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "https://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }