Zamówiłbym
ale...

Podoba mi się ten projekt ale:Skontaktujemy się z Tobą
możliwie szybko.

Wiliam III 138 m²

Cena projektu: 2850 PLN 2750 PLN

Przejdź do zamówienia

Projekt domu Wiliam III - Podstawowe dane:

Powierzchnia użytkowa: 137,90 m²
+ Powierzchnia garażu: 19,9 m²
Powierzchnia zabudowy: 137,4 m²
Kubatura: 750,1 m³
Wysokość w kalenicy: 7,5 m
Kąt nachylenia dachu: 35º
Powierzchnia dachu: 190,0 m²
Min. wymiary działki: 17,4 x 24,0 m

 

  • Projekt domu Wiliam III - wizualizacja zewnętrzna
  • Projekt domu Wiliam III - wizualizacja zewnętrzna
  • Projekt domu Wiliam III - wizualizacja zewnętrzna

Projekt domu Wiliam III – Opis:

Projekt domu WILIAM III to gotowy projekt domu dedykowany dla 4-osobowej rodziny. Wnętrze domu dzięki otwartej kuchni która płynnie przechodzi w jadalnię i salon jest nowoczesne i przestronne. Architektura jest przemyślana, nowatorska i zorganizowana w każdym calu, co pozwala na całkowite i zgodne z przeznaczeniem wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej. Okna są duże, ciekawie usytuowane i dopasowane kształtem do pomieszczeń, co potęguje uczucie swobody          i dzięki czemu pomieszczenia zyskują na wielkości. Część sypialna domu jest zlokalizowana na poddaszu. Skosy sprawiają,   że pomieszczenia są przytulne i pozwalają na uzyskanie ciekawych aranżacji, a zastosowanie okien dachowych umożliwia wykorzystanie światła dziennego. Zewnętrzne tarasy i balkony z trzech stron i na różnych poziomach okalające dom gwarantują pełne wykorzystanie walorów działki i niezbędną adaptację otoczenia zewnętrznego. Projekt domu dobrze komponuje się zarówno w przestrzeni miejskiej jak i w otoczeniu wiejskim.

 

Projekt domu Wiliam III – technologia wykonania:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Strop żelbetowy, wylewany. Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Projekt domu Wiliam III - Rzuty:

1. Hol wejściowy 4,5 m²
2. Komunikacja 4,5 m²
3. Kuchnia 14,4 m²
4. Pokój dzienny + jadalnia 26,2 m²
5. Gabinet 12,4 m²
6. WC 1,4 m²
7. Kotłownia + pralnia 8,3 m²
8. Garaż 19,9 m²
9. Taras front / betonowy 12,5 m²
10. Taras ogród / drewniany 25,3 m²
11. Taras ogród / betonowy 27,7 m²
Zobacz szczegółowy rzut
1. Komunikacja 6,5 m²
2. Sypialnia 1 11,8 m² (12,4 m²)
3. Łazienka 1 6,3 m² (7,5 m²)
4. Garderoba 6,2 m² (6,4 m²)
5. Łazienka 2 6,6 m² (7,6 m²)
6. Sypialnia 2 14,4 m² (18,0 m²)
7. Sypialnia 3 14,4 m² (18,0 m²)
8. Balkon 1 4,2 m²
9. Balkon 2 2,7 m²
10. Taras 17,7 m²

Powierzchnia użytkowa poddasza liczona jest w następujący sposób: 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m; 50% dla pomieszczeń o wysokości od 1,4 m do 2,2 m. Powierzchni poniżej 1,4 m nie uwzględnia się. W nawiasach zostały podane powierzchnie po obrysie podłogi pomieszczenia.

Zobacz szczegółowy rzut

Projekt domu Wiliam III - Działka:

Minimalne wymiary działki aby zrealizować projekt domu gotowego WILIAM III to: 17,4 x 24 m2.

Projekt domu Wiliam III - Elewacje:

Nowoczesna i ciekawa bryła domu – z pięknymi elementami architektonicznymi od strony ogrodu – to najkrótsza charakterystyka projektu domu gotowego Wiliam III.

Projekt domu Wiliam III - Koszty:

Podane koszty mają charakter szacunkowy – i mogą różnić się w zależności od sposobu i lokalizacji realizowanej inwestycji, są jednak wyliczone rzetelnie na podstawie projektu domu. Koszt podajemy szacunkowo, ponieważ realny koszt budowy będzie różny w zależności od województwa, w którym realizowana będzie budowa ale również w zależności od sposobu realizacji budowy (systemem zleconym lub gospodarczym).

Koszt budowy domu wg projektu domu Wiliam III wynosi szacunkowo:

– stand surowy zamknięty: od 189 000 netto
– stan deweloperski: od 300 000 netto

Przy składaniu zamówienia na projekt domu istnieje możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu. Dodatkowy koszt takiego opracowania wynosi od 400 do 600 zł brutto. Zamawiając projekt wystarczy zgłosić chęć zamówienia kosztorysu (wpisując to w polu “komentarz”).

 

Projekt domu Wiliam III – energooszczędność:

Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt domu Wiliam III – technologia wykonania:

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2017.

Wszystkie projekty zamówione od 2015 zawierają charakterystykę obliczaną zgodnie z nową metodologią.

Projekt domu Wiliam III - Do pobrania:

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "https://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "https://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }