Zamówiłbym
ale...

Podoba mi się ten projekt ale:Skontaktujemy się z Tobą
możliwie szybko.

Kate I 132 m²

Cena projektu: 2700 PLN 2600 PLN

Przejdź do zamówienia

Projekt domu Kate I - Podstawowe dane:

Powierzchnia użytkowa: 132,78 m²
+ Powierzchnia garażu: 33,95 m²
Powierzchnia zabudowy: 230,20 m²
Kubatura: 1144,96 m³
Wysokość w kalenicy: 6,22 m
Kąt nachylenia dachu: 30º
Powierzchnia dachu: 320 m²
Min. wymiary działki: 25,4 x 24,8 m

 

Projekt domu Kate I – Opis:

Projekt domu gotowego KATE I pozwala na wybudowanie parterowego domu jednorodzinnego średniej wielkości. Dom nie jest podpiwniczony, a pomieszczenia pomocnicze takie jak: pralnia, spiżarnia i kotłownia znajdują się na jednym poziomie. Proponowany garaż jest dwustanowiskowy, a przejście przez spiżarnię wprost do kuchni usprawni komunikację. Projekt domu jest bardzo funkcjonalny i ergonomiczny, a układ pomieszczeń dzieli całość na 2 strefy funkcjonalne. Do części dziennej zaliczamy: kuchnię, jadalnię i salon, które są zlokalizowane obok siebie z bezpośrednim wyjściem na taras, zaś strefę nocnego wypoczynku stanowią sypialnie i łazienki w głębi domu. Główna sypialnia ma wydzielone łazienkę i garderobę na potrzeby jej mieszkańców. W projekcie, dom z zewnątrz otaczają tarasy o różnej wielkości i wykończeniu. Na szczególną uwagę zasługuje taras od strony ogrodu, który jest przestronny, częściowo zadaszony i wraz ze ścianami domu tworzy przytulne miejsce idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu. Dom ma ładną, prostą bryłę która wkomponuje się w każde otoczenie.

Projekt domu Kate I - Rzuty:

1. Hol wejściowy 5,38 m²
2. Komunikacja 10,26 m²
3. Pralnia 5,51 m²
4. Łazienka 6,49 m²
5. Sypialnia 12,33 m²
6. Sypialnia 12,33 m²
7. Łazienka 3,54 m²
8. Garderoba 2,91 m²
9. Sypialnia 12,33 m²
10. Jadalnia 13,31 m²
11. Pokój dzienny 26,05 m²
12. Kuchnia 13,35 m²
13. Spiżarnia 3,6 m²
14. WC 1,66 m²
15. Kotłownia 3,73 m²
16. Garaż 33,95 m²
T1. Taras 1
(front)
10,92 m²
T2. Taras 2
(ogród- betonowy)
11,63 m²
T3. Taras 3
(ogród drewniany)
18,7 m²

Technologia wykonania:

Ściany dwuwarstwowe alternatywnie z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Strop żelbetowy, wylewany. Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Zobacz szczegółowy rzut

Projekt domu Kate I - Spacer po domu:

Projekt domu Kate I - Działka:

Do budowy domu wg projektu Kate I – niezbędna jest działka o minimalnych wymiarach: 25,4 x 24,8 m

Projekt domu Kate I - Elewacje:

Elewacje domu wg projektu Kate I.

Projekt domu Kate I - Koszty:

Podane koszty mają charakter szacunkowy – i mogą różnić się w zależności od sposobu i lokalizacji realizowanej inwestycji, są jednak wyliczone rzetelnie na podstawie projektu domu. Koszt podajemy szacunkowo, ponieważ realny koszt budowy będzie różny w zależności od województwa, w którym realizowana będzie budowa ale również w zależności od sposobu realizacji budowy (systemem zleconym lub gospodarczym).

Koszt budowy domu wg projektu domu Kate I wynosi szacunkowo:

– stand surowy zamknięty: od 196 000 netto
– stan deweloperski: od 310 000 netto

Przy składaniu zamówienia na projekt domu istnieje możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu. Dodatkowy koszt takiego opracowania wynosi od 400 do 600 zł brutto. Zamawiając projekt wystarczy zgłosić chęć zamówienia kosztorysu (wpisując to w polu “komentarz”).

Projekt domu Kate I – energooszczędność:

Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt domu Kate I – technologia wykonania:

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2017.

Wszystkie projekty zamówione od 2015 zawierają charakterystykę obliczaną zgodnie z nową metodologią.

Projekt domu Kate I - Do pobrania:

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "https://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "https://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }