Zamówiłbym
ale...

Podoba mi się ten projekt ale:Skontaktujemy się z Tobą
możliwie szybko.

Henryk II 185 m²

Cena projektu: 3100 PLN 3000 PLN

Przejdź do zamówienia

Projekt domu Henryk II - Podstawowe dane:

Powierzchnia użytkowa: 185,33 m²
+ Powierzchnia garażu: 36,82 m²
Powierzchnia zabudowy: 162,18 m²
Kubatura: 1084,89 m³
Wysokość w kalenicy: 8,1 m
Kąt nachylenia dachu: 35º
Powierzchnia dachu: 223,0 m²
Min. wymiary działki: 26,8 x 18,5 m

Projekt domu Henryk II – Opis:

HENRYK II to projekt wolnostojącego budynku jednorodzinnego dedykowany 5-6 – osobowej rodzinie. Projekt pozwala na budowę niepodpiwniczonego, dużego domu mieszkalnego z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Wnętrze domu jest przestronne, ergonomicznie zaprojektowane i w naturalny sposób podzielone na dwie strefy funkcjonalne. Na parterze są zlokalizowane pomieszczenia pomocnicze i służące całej rodzinie w których skupia się codzienna aktywność mieszkańców. Na poddaszu znajdują się sypialnie wraz z łazienką, pralnią i garderobą. Poddasze za sprawą skosów jest przytulne, pełne ciepła i łatwe w aranżacji. Największy z pokoi zlokalizowany nad garażem może pełnić różne funkcje zależnie od potrzeb mieszkańców. Do każdego z pomieszczeń jest łatwy dostęp wprost z korytarza. Architektura zewnętrzna budynku jest prosta, pozbawiona ozdobników i nawiązuje do tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej. Ton nowoczesnej architektury nadają budynkowi duże przeszklenia i smukłe okna. Projekt dopełniają tarasy umiejscowione po obu stronach domu, przy czym wyjście na taras od strony ogrodu możliwe jest również z gabinetu. Henryk II to projekt, który ładnie wkomponuje się w każde otoczenie i doskonale nadaje się do budowy na terenie dzielnic podmiejskich.

Projekt domu Henryk II – technologia wykonania:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Stropy żelbetowe, wylewane. Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Projekt domu Henryk II - Rzuty:

1. Hol wejściowy 5,2 m²
2. Komunikacja 11,4 m²
3. Pokój dzienny + jadalnia 24,7 m²
4. Kuchnia 17,1 m²
5. Spiżarnia 1,8 m²
6. Pom. pomocnicze 1,8 m²
7. Gabinet 10,3 m²
8. Łazienka 3,7 m²
9. Kotłownia 4,4 m²
10. Garaż 23,4 m²
11. Taras front 8,2 m²
12. Taras ogród 25,2 m²
Zobacz szczegółowy rzut
1. Komunikacja 12,7 m²
2. Sypialnia 1 16 m²
(19 m²)
3. Sypialnia 2 16,9 m²
(19,8 m²)
4. Łazienka 8,2 m²
(8,6 m²)
5. Pralnia + garderoba 6,6 m²
(8,5 m²)
6. Sypialnia 3 19,1 m²
(24,2 m²)
7. Sypialnia 4 14,8 m²
(15,6 m²)
8. Balkon 2,7 m²

Powierzchnia użytkowa poddasza liczona jest w następujący sposób: 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2m; 50% dla pomieszczeń o wysokości od 1,4m do 2,2m. Powierzchni poniżej 1,4m nie uwzględnia się. W nawiasach zostały podane powierzchnie po obrysie podłogi pomieszczenia.

Zobacz szczegółowy rzut

Projekt domu Henryk II - Działka:

Minimalne wymiary działki do budowy domu wg projektu Henryk II to: 26,8 x 18,5 m2.

Projekt domu Henryk II - Elewacje:

Nowoczesna i ciekawa bryła domu – z pięknymi elementami architektonicznymi od strony ogrodu – to najkrótsza charakterystyka projektu domu gotowego Henryk II.

Projekt domu Henryk II - Koszty:

Podane koszty mają charakter szacunkowy – i mogą różnić się w zależności od sposobu i lokalizacji realizowanej inwestycji, są jednak wyliczone rzetelnie na podstawie projektu domu. Koszt podajemy szacunkowo, ponieważ realny koszt budowy będzie różny w zależności od województwa, w którym realizowana będzie budowa ale również w zależności od sposobu realizacji budowy (systemem zleconym lub gospodarczym).

Koszt budowy domu wg projektu domu Henryk II wynosi szacunkowo:

– stand surowy zamknięty: od 266 000 netto
– stan deweloperski: od 422 000 netto

Przy składaniu zamówienia na projekt domu istnieje możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu. Dodatkowy koszt takiego opracowania wynosi od 400 do 600 zł brutto. Zamawiając projekt wystarczy zgłosić chęć zamówienia kosztorysu (wpisując to w polu “komentarz”).

 

Projekt domu Henryk II – energooszczędność:

Projekt domu Henryk II – technologia wykonania:

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2017.

Wszystkie projekty zamówione od 2015 zawierają charakterystykę obliczaną zgodnie z nową metodologią.

Projekt domu Henryk II - Do pobrania:

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "https://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "https://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }