Zamówiłbym
ale...

Podoba mi się ten projekt ale:Skontaktujemy się z Tobą
możliwie szybko.

Przemek 177 m²

Cena projektu: 3000 PLN 2900 PLN

Przejdź do zamówienia

Projekt domu Przemek - Podstawowe dane:

Powierzchnia użytkowa: 176,70 m²
+ Powierzchnia garażu: 32,6 m²
Powierzchnia zabudowy: 181,6 m²
Kubatura: 1023,9 m³
Wysokość w kalenicy: 8,54 m
Kąt nachylenia dachu: 22º
Powierzchnia dachu: 212,0 m²
Min. wymiary działki: 20,0 x 26,6 m

 

  • Projekt domu Przemek - wizualizacja zewnętrzna
  • Projekt domu Przemek - wizualizacja zewnętrzna
  • Projekt domu Przemek - wizualizacja zewnętrzna

Projekt domu Przemek – Opis:

PRZEMEK to projekt niepodpiwniczonego domu jednorodzinnego o bardzo ładnej i nowoczesnej architekturze zewnętrznej. Dom wybudowany wg tego projektu jest duży o przestronnym wnętrzu, które zapewni komfort i swobodę użytkownikom. Architektura wnętrza jest przemyślana i zorganizowana tak by w pełni wykorzystać uzyskaną przestrzeń mieszkalną. Zastosowane przeszklenia i otwarty charakter wnętrza powodują, że domu jest pełen ciepła i słonecznego blasku. Piętro domu jest zarezerwowane do nocnego wypoczynku czemu sprzyjają przestronne, pełnowymiarowe sypialnie i dwie łazienki. Najwieksza z sypialni jest wyposażona we własną garderobę. Projekt jest idealny dla 4-5 osobowej rodziny. Uzupełnienie całości stanowi system tarasów usytuowanych na dwóch poziomach, co pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni i atutów działki, oraz garaż na dwa auta.

 

 

Projekt domu Przemek – technologia wykonania:

Ściany dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Stropy nad obiema kondygnacjami żelbetowe, wylewane. Konstrukcja dachu drewniana, kryta blachą na rąbek stojący.

Projekt domu Przemek - Rzuty:

1. Hol wejściowy 7,80 m²
2. Komunikacja 13,20 m²
3. Kuchnia 15,40 m²
4. Jadalnia 9,40 m²
5. Pokój dzienny 23,60 m²
6. Gabinet 13,00 m²
7. Łazienka 3,80 m²
8. Kotłownia + pralnia 11,10 m²
9. Garaż 32,60 m²
10. Taras front/betonowy 9,00 m²
11. Taras / ogród 1 51,10 m²
12. Taras / ogród 2 6,60 m²
Zobacz szczegółowy rzut
1. Komunikacja 10,5 m²
2. Łazienka 1 5,5 m²
3. Łazienka 2 4,9 m²
4. Garderoba 6,8 m²
5. Sypialnia 1 21,4 m²
6. Sypialnia 2 17,3 m²
7. Sypialnia 3 13,0 m²
8. Taras 9,7 m²
9. Balkon 2,8 m²
Zobacz szczegółowy rzut

Projekt domu Przemek - Działka:

Minimalna wielkość działki, potrzebnej do wybudowania domu wg projektu gotowego PRZEMEK to: 20 x 26,6 m.

Projekt domu Przemek - Elewacje:

Doskonale wiemy jak ważny jest odpowiedni wygląd bryły domu – szczególnie przy tak dużym budynku. Projekt domu PRZEMEK ma nowoczesną i ciekawą bryłę, która łączy funkcjonalność z designem. Jest minimalistyczny i ciekawy zarazem.

Projekt domu Przemek - Koszty:

Podane koszty mają charakter szacunkowy – i mogą różnić się w zależności od sposobu i lokalizacji realizowanej inwestycji, są jednak wyliczone rzetelnie na podstawie projektu domu. Koszt podajemy szacunkowo, ponieważ realny koszt budowy będzie różny w zależności od województwa, w którym realizowana będzie budowa ale również w zależności od sposobu realizacji budowy (systemem zleconym lub gospodarczym).

Koszt budowy domu wg projektu domu Przemek wynosi szacunkowo:

– stand surowy zamknięty: od 250 000 netto
– stan deweloperski: od 397 000 netto

Przy składaniu zamówienia na projekt domu istnieje możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu. Dodatkowy koszt takiego opracowania wynosi od 400 do 600 zł brutto. Zamawiając projekt wystarczy zgłosić chęć zamówienia kosztorysu (wpisując to w polu “komentarz”).

 

Projekt domu Przemek – energooszczędność:

Projektowana Charakterystyka Energetyczna.

Obliczenia przyjęte dla V (najmniej korzystnej) strefy klimatycznej (np. Suwałki). Gaz jako główne źródło energii (najmniej korzystne warunki). Wszystkie przegrody pionowe i poziome spełniają parametry domu energooszczędnego.

Projekt domu Przemek – technologia wykonania:

Projekt w znaczny sposób ogranicza ilość mostków termicznych, lokalizacja otworów okiennych jest odpowiednio dostosowana do stron świata. Przy zastosowaniu innych źródeł energii niż gaz, wskaźnik EP można obniżyć o 70%. Projektowany wskaźnik EP spełnia wymagania WT2017.

Wszystkie projekty zamówione od 2015 zawierają charakterystykę obliczaną zgodnie z nową metodologią.

Projekt domu Przemek - Do pobrania:

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "https://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "https://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }