Fotorelacja z budowy domu wg projektu typowego Kate I

12 marca 2018

Projekt pozwala na wybudowanie parterowego, niepodpiwniczonego domu o powierzchni użytkowej 132,78 m2. 

Dom cechuje się lekką i miłą dla oka architekturą. Klasyczna, pozbawiona zbędnych ozdobników bryła domu ładnie komponuje się w każdym otoczeniu.

Wersja 2

Wnętrze budynku jest podzielone na dwie strefy funkcjonalne: część ogólnodostępną i część sypialną użytkowaną przez domowników. W części ogólnodostępnej znajduje się salon wraz z jadalnią i półotwartą kuchnią. Z salonu można przejść na taras znajdujący się z tyłu domu. Taras jest częściowo zadaszony co pozwala na ustawienie wygodnych, wyściełanych mebli i dzięki czemu zyskuje się w dodatkową przestrzeń do wykorzystania w razie niepogody.

 Wersja 2

Pomieszczenia pomocnicze są zlokalizowane w taki sposób by jak najlepiej spełniały swoje funkcje i usprawniały komunikację.

Wersja 2

Część domu przeznaczona do odpoczynku domowników w naturalny sposób jest odizolowana od części ogólnodostępnej. Składa się z sypialni głównej z własną garderobą i łazienką, dwóch mniejszych sypialni i dodatkowej łazienki. Część ta znajduje się po przeciwnej stronie do pozostałych pomieszczeń.

Uzupełnieniem projektu jest dwu stanowiskowy garaż, z którego jest przejście do kotłowni. Garaż  jest obszerny i w razie potrzeby z jego powierzchni można wydzielić warsztat/składzik.

Wersja 2

Niewielki gabaryty zewnętrzne kryją obszerne i ergonomiczne wnętrze łatwe do samodzielnej aranżacji. Zastosowane rozwiązania architektoniczne są nowoczesne, ale dopasowane do potrzeb mieszkańców, i co bardzo ważne nie narzucają konkretnego stylu wykończenia. Zastosowane rozwiązania są równie dobre dla osób lubujących się w nowoczesnych jak i klasycznych trendach dekoratorskich.

Projekt domu Kate I wymiary

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
projekt
Filter by Categories
{ "homeurl": "https://projektyprestige.pl/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Brak wyników", "didyoumeantext": "Czy miałeś na myśli: ", "defaultImage": "https://projektyprestige.pl/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 0, "scrollToResults": 1, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Wpisz nazwę szukanego projektu", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "pl" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}" }