Fotorelacja z budowy domu wg projektu typowego Kate I

12 marca 2018

Projekt pozwala na wybudowanie parterowego, niepodpiwniczonego domu o powierzchni użytkowej 132,78 m2. 

Dom cechuje się lekką i miłą dla oka architekturą. Klasyczna, pozbawiona zbędnych ozdobników bryła domu ładnie komponuje się w każdym otoczeniu.

Wersja 2

Wnętrze budynku jest podzielone na dwie strefy funkcjonalne: część ogólnodostępną i część sypialną użytkowaną przez domowników. W części ogólnodostępnej znajduje się salon wraz z jadalnią i półotwartą kuchnią. Z salonu można przejść na taras znajdujący się z tyłu domu. Taras jest częściowo zadaszony co pozwala na ustawienie wygodnych, wyściełanych mebli i dzięki czemu zyskuje się w dodatkową przestrzeń do wykorzystania w razie niepogody.

 Wersja 2

Pomieszczenia pomocnicze są zlokalizowane w taki sposób by jak najlepiej spełniały swoje funkcje i usprawniały komunikację.

Wersja 2

Część domu przeznaczona do odpoczynku domowników w naturalny sposób jest odizolowana od części ogólnodostępnej. Składa się z sypialni głównej z własną garderobą i łazienką, dwóch mniejszych sypialni i dodatkowej łazienki. Część ta znajduje się po przeciwnej stronie do pozostałych pomieszczeń.

Uzupełnieniem projektu jest dwu stanowiskowy garaż, z którego jest przejście do kotłowni. Garaż  jest obszerny i w razie potrzeby z jego powierzchni można wydzielić warsztat/składzik.

Wersja 2

Niewielki gabaryty zewnętrzne kryją obszerne i ergonomiczne wnętrze łatwe do samodzielnej aranżacji. Zastosowane rozwiązania architektoniczne są nowoczesne, ale dopasowane do potrzeb mieszkańców, i co bardzo ważne nie narzucają konkretnego stylu wykończenia. Zastosowane rozwiązania są równie dobre dla osób lubujących się w nowoczesnych jak i klasycznych trendach dekoratorskich.

Projekt domu Kate I wymiary

Znajdź
Projekt


Wszystkie projekty domów w naszej ofercie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
projekt
Filter by Categories